Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Zümrüdüanka yeni dönem oyuncuları kimler? İşte tüm kadro…

Yeni dönemde takımını Gökçe Eyüboğlu ile güçlendiren Zümrüdüanka’da İç Anadolu’da bulunan Nevşehir vilayetinde yaşayan ve bir fabrikada çalışan Zümrüt’ün öyküsü anlatılıyor.

ZÜMRÜDÜANKA OYUNCULARI

Sevilen dizide, Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Ayten Uncuoğlu, Umut Karadağ, Hatice Aslan, Serhat Özcan, Elif Çakman, Mine Kılıç, Miray Akay, Simge Selçuk, Pelin Abay, Serkan Acay, Barış Küçükgüler, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Tabiat Zeynep Doğuşlu, Gökhan Bekletenler, Gönül Akbaş, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba üzere isimleri rol alıyor.

ZÜMRÜDÜANKA KONUSU

Zümrüt Kuloğlu, Nevşehir’in en müflis mahallesinde babası, annesi ve iki kız kardeşiyle birlikte yaşamakta, İç Anadolu’nun en kudretli ailelerinden Demirkanların fabrikasında çalışmaktadır… Zümrüt’ün annesi Ülfet halinden daima şikayet eden, kızlarını güzel bir kısmetle evlendirip yaşadıkları rezil hayattan kurtulmanın hesapları peşinde olan bir kadındır…

ZÜMRÜDÜANKA 10. KISIM FRAGMAN

Zümrüt, bir yandan onun baskılarıyla başa çıkmaya uğraşırken başka yandan Demirkanların varislerinden Adil Bey’in evlenme teklifini annesinden gizlemeye çalışmaktadır… Ne var ki Ülfet bunu öğrenecek ve kızını nikah masasına oturtmak için bin bir çeşit oyuna başvuracaktır… Zümrüt ise her şeye karşın direnecektir. Zira yüreğini kavuran bir sır vardır… Zümrüt, Demirkanların Suriye’de şehit düşen torunu Serhat’a aşıktır… Ve bu aşk küle dönmüştür…

ALP NAVRUZ KİMDİR?

Alp Navruz 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Navruz, 1.85 metre uzunluğunda ve Kova burcu. Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Lisanı ve Edebiyatı Kısmı’nda tamamlayan genç oyuncu, modellik yaparken oyunculuk eğitimi almaya başladı. ()

CEREN YILMAZ KİMDİR?

Ceren Yılmaz, 6 Haziran 1990 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Hoş Sanatlar fakültesi Sahne Tasarımı Kısmı mezunudur. Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi dizisinde canlandırdığı Hatice karakteri ile birinci dizi tecrübesini gerçekleştiren Ceren Yılmaz, Mecnun Gönül, Üç Harfliler: “Adak” üzere üretimlerde rol almıştır. ()

SELİM BAYRAKTAR KİMDİR?

Selim Bayraktar, 17 Haziran 1975 tarihinde Irak, Kerkük’de doğmuştur. Bir petrol şirketinde çalışmak için Irak’a giden Köyceğiz’li bir baba ile Kerkük’lü Türkmen annenin oğludur. Bir ablası vardır. İlkokulu Kerkük’de okudu. ()