Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Pendik’te aracına sürten sürücüye silah çeken şahıs yakalandı

PENDİK’te bir ‘şoför’ trafikte otomobiline sürttüğü iddia edilen sürücüye tabanca çekti. Diğer bir sürücünün olayı görüntülemesiyle tepki çeken olayda silahlı şahıs yakalandı.

Abone ol

Olay, Pendik Köprüsü’nden Sahil Yolu’na inen caddede geçtiğimiz günlerde meydana geldi. İddialara tarafından bir sürücü lüks otomobiliyle gittiği sırada başka bir otomobil aracına sürttü. Bu duruma sinirlenen sürücü otomobilinden inerek elindeki silahla aracına sürten sürücüye dürüst gitti.

Silahlı kişi otomobilini denetleme ettikten sonra aracına binerek ayrıldı. Silahlı kişinin otomobile baktıktan sonradan ayrılmasını diğer bir sürücü cep telefonu kamerası ile saniye saniye görüntüledi.

Tabancaya el konulduğu aktarıldı

Trafik Teftiş Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipleri, 34 MST plakalı aracın sürücüsü olan silahlı kişinin Mustafa Y. olduğu saptandı. Tespitin arkasında düzenlenen operasyonda, sigorta dergisi çalışanı Mustafa Y. yakalanarak gözaltına alındı. Taşıma ruhsatlı Glock marka tabancasına de el konuldu.