Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

MHP’den ihraç edilen Cemal Enginyurt’a sürpriz teklif

Ordu’daki yerel bir televizyon kanalında (TV52) programa katılan Cemal Enginyurt, yoluna bağımsız olarak devam edeceğini söyledi. İYİ Parti’ye geçmeyeceğini dile getiren Enginyurt, CHP’den teklif aldığını açıkladı. İnsanların kendisini bağımsız olarak görmek istediklerini anlatan Enginyurt, her hangi bir partiye geçmeye düşünmediğini söyledi.

CHP’Lİ ARKADAŞLAR GÖSTERI ETTİ

CHP’den kendisine öneri geldiğini ifade eden Cemal Enginyurti “CHP’deki arkadaşlarımız arasından da gel diyenler oldu. Bunlar bizi sevdiği için söyleyen ahali fakat ben her zaman şunu söylüyorum; siyasette de, insanlıkta da omurgalı elde etmek gerekli. Hemen ben CHP’ye gitsem, İYİ Parti’ye gitsem beni ne yaparlar? Milletvekili yaparlar. Ben zaten iki dönem milletvekili oldum. Acilen milletvekili olacağım diye 41 yıldır uğraş verdiğimiz siyasi bir hareket var. Bu parti bizi attı. Ben bunlardan intikam elde etmek için mi başka bir partiye gideceğim? Allah bana öyle bir şey nasip etmesin. Ben 41 sene ülkücü harekete hizmet etmiş, hayatının ardına kadar da ülkücü olmayı iman bir Türk milliyetçisiyim. Dolayısıyla benim ülkücülere karşısında kin, nefret edilen şey beslemem, kırılmam söz konusu değildir” diye konuştu.

Yedi Gündem

Abone Ol