Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Menajerimi Orta bugün başlıyor! Menajerimi Orta konusu ve oyuncuları…

Barış Falay, Canan Ergüder ve Fatih Artman üzere ünlü isimlerin rol aldığı Menajerimi Orta dizisinin yayın tarihi geldi. Fransız üretimi Dix Pour Cent dizisinden uyarlanan Menajerimi Orta dizisi bu akşam Star TV ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek. İşte Menajerimi Orta dizisi ile ilgili tüm bilgiler…

MENAJERİMİ ORTA KONUSU NE?

Yayınlanan yeni tanıtımda İstanbul’a sinema kesiminde çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor.

Ali Alim’in direktörlüğünde bir müddet evvel çekimlerine başlanan ‘Menajerimi Ara’ dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema dalının parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

MENAJERİMİ ORTA BIRINCI KISIM FRAGMAN


HER HAFTA FARKLI BİR OYUNCU KONUK OLACAK

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu üzere kıymetli isimlerin başrolünde yer aldığı ‘Menajerimi Ara’ dizisi, her kısım konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri farklı bir dünyaya götürecek. Ünlü isimler, kendi kimlikleriyle diziye konuk olacak. Diziye konuk olacak ünlüler ortasında Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Ercan Kesal, Alican Yücesoy, Derya Baykal, Melisa Şenolsun, Edis ve Nebahat Çehre ile Nükhet Duru yer alıyor.