Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Maltepe’de bedava döner alabilmek için uzun kuyruk oluşturdular

MALTEPE’de bedava dağıtılan dönerden olmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruk oluşturdu. Fırsat çadırında dağıtılan döneri alabilmek için saatlerce kuyrukta bekleyen vatandaşlar havadan görüntülendi.

Abone ol

Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi’nde kurulan markalar indirim çadırı açıldı. İndirim çadırında dağıtılan dönere akın eden vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruğa giren vatandaşlar ücretsiz döner alabilmek için saatlerce bekledi.

Yöresel çoğu ürünün standı kurulan çadırda 81 ilin ürünleri yer aldı. Kars’tan Edirne’ye bir çok ürünün olduğu çadırda yüzde 70’lere varan indirilmiş ürünler de yer aldı. Bir çok tekstil ürününün olduğu çadırda vatandaşlar ilgi gösterdi.

“Hayatımda ilk olarak ücretsiz döner yiyorum”

Döner sırası bekleyen Ahmet Aylamaz, “Yaklaşık bir saattir, döner için sıra bekledik. Hoş görünüyor, hayatımda birincil defa ücretsiz bir şey yiyeceğim. İndirim çadırını gezerek alışveriş yapacağım” diye konuştu.
Çadır sorumlusu Yaser Sancak; “İndirim çadırında ücretsiz döner dağıtıyoruz, lokma ikram ediyoruz. İkramlarımız her hafta devam edecek, çadırda kesik ürünler var. İstanbulluların ücretsiz döner yemeye bekliyoruz” dedi.