Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur kimdir?

Kuaförüm Sensin’de kıymetli gelişmeler yaşanıyor. Yarışın sunucusu Beğenilen Kansu geçtiğimiz hafta müsabakadan ayrıldığını duyurmuştu. Beğenilen Kansu ayrılık nedeni olarak “İşimi çok özledim. Tiyatro ve dizi setlerine geri dönmek istiyorum” demişti. Bu gelişmenin akabinde Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur oldu.

ÇİĞDEM BATUR KİMDİR?

Düzce doğumlu olan Çiğdem Batur tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısdır. Gazi Üniversitesi Bağlantı Fakültesi Halkla Bağlar ve Tanıtım Kısmı mezunu olan Çiğdem Batur, 2000-2004 yılları ortasında Gazi Üniversitesi Irtibat Fakültesi – Küme Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı. Başşehir Irtibat anlatım irtibat kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi – tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başşehir Bağlantı anlatım irtibat kursu, seslendirme eğitimleri aldı.

2004 yılında ARKA televizyonunda “Alışveriş Çantası” isimli bir programın sunuculuğunu yapan sanatçı, TRT’de çeşitli programlarda sunuculuk, oyunculuk, program ve direktör asistanlıkları vazifelerinde bulundu. Bir kısa sinema tecrübesi olan Batur, sinema ve dizi sinemalarda rol aldı. Sanatçı tıpkı vakitte seslendirme çalışmaları yapmaktadır.