Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Kocaeli’de perde zinciri boğazına dolanan çocuk hayatını kaybetti

KOCAELİ’nin Başiskele ilçesinde evde boğazına perde zinciri dolanması sonucu nefessiz kalan 2 yaşındaki çocuk, bir haftadır çare gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Abone ol

KOCAELİ’nin Başiskekle ilçesi Kullar Mahallesi’nde, takriben 1 hafta önce, meydana gelen olayda; evde oyun oynayan 2 yaşındaki Esmanur Yavuz, kanepeye çıkarak perdenin zinciri ile oynamaya başladı. Zincirin boğazına dolanması sonucu dengesini kaybeden Esmanur, kanepeden akıl havada asılı kaldı.

Bu sırada odaya giren anne Elif Yavuz, boynuna dolanan zincir nedeniyle nefessiz kalan çocuğunu alarak hastaneye kaldırdı. Umuttepe Eğitim, Araştırma ve Dilekçe Hastanesine kaldırılan ufak Esmanur, 1 haftadır süren tedavisi sonucu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Hastanedeki işlemleri sonrasında ailesine teslim edilen 2 yaşındaki Esmanur’un cenazesi, Kullar Camii’nde kılınan öğle namazı sonrası Şehir Halkı Mezarlığı’nda toprağa verildi.