Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Kırmızı Oda dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kırmızı Oda dizisinde Binnur Kaya psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandıracak.

KIRMIZI ODA KONUSU NE?

Psikiyatri kliniğindeki hekimlerin ve onlara başvuran hastaların hayatlarının anlatılacağı “Kırmızı Oda”da acılar, sevinçler, memnunluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları lisana getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Ihtimam, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor.

Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtan karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir “Kırmızı Oda ”nın birinci kısmının konukları!

BİNNUR KAYA KİMDİR?

Binnur Kaya, 19 Nisan 1972 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlı’dır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Kısmı’ndan mezundur. Okul devrinde çeşitli tiyatrolarda oynamaya başlayan Kaya, eğitiminin akabinde İstanbul’a taşındı.

Bakırköy Tiyatro’sunda çalışmaya başladıktan bir mühlet sonra, bir arkadaşının teklifiyle Hülya Avşar Show’da Asiye karakterini canlandırmaya başladı. Birinci kere Kaynanalar dizisi ile dala giriş yapan Kaya, başarılı performansıyla dikkatleri çekti. BKM oyuncu takımına katılan Binnur Kaya, “Dış Kapının Mandalları”, “Çarli”, “Baba Evi”, “İnşaat” “Yabancı Damat”, “Babam ve Oğlum”, “Vavien”, “Küçük Kıyamet”, “Avrupa Yakası”, “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” üzere birçok dizi ve sinemada yer aldı.

Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde bir psikiyatriste hayat veren Binnur Kaya, 1.63 metre uzunluğunda, 57 kilo ve Koç burcudur.