Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

İstanbul Kadıköy’de güpegündüz pes dedirten hırsızlık

İSTANBUL Kadıköy’de kimliği süresiz bir şahıs, güpegündüz bir meslek yerinin önündeki cansız mankenin üzerinden montu çıkardı, sonradan da üzerine giyerek kayıplara karıştı. İşlek caddedeki hırsızın rahatlığı ‘pes’ dedirtirken; hırsızlık hatıra, kameralara yansıdı.

Abone ol

İSTANBUL Kadıköy Caferağa Mahallesi Sarraf Ali Sokak üzerinde meydana gelen olayda; kimliği öğrenilemeyen bir kişi, işlek caddede yolun ortasında yürüyerek giyim mağazasının önüne geldi. Hırsız önce mağaza önündeki sergideki eşyaları eline topladı, daha sonra ise aldığı eşyaları beğenmeyerek yere bırakıp cansız mankenin üzerindeki montu gözüne kestirdi.

Güpegündüz caddedeki insanlara aldırış etmeyen hırsız sıcacık tavırlarla uzun zaman montu dışlamak için uğraştı. Cansız mankenden montu çıkartan hırsız, sanki kendi montu gibi üstüne giyerek mağazanın önünden ayrıldı.

Hırsızın sıcacık tavırları görenleri şaşkına çevirirken; yaşanan o anlar, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde; hırsızın sakin bir şekilde giyim dükkanının önüne geldiği ve montu cansız mankenden çıkartıp üstüne giyerek gittiği görülüyor.