Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat “Bold” Marmaris’e geldi

Marmaris Cruise Port Limanının ufak rıhtımına yanaştırılan 85 metre uzunluğundaki yat için, İzmir Aliağa’daki rafineriden tankerle mazot getirildi. Tankerlerden yata 80 bin liralık yakacak ikmali yapılmaya başlandı. Lüks yata hem çıkacağı mavi tur öncesinde gıda ve meşrubat ikmali de gerçekleştirildi.

Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat 'Bold' Marmaris'e geldi

16 KİŞİYİ DAVETLI EDEBİLİYOR

Gövdesi tamamen alüminyumdan olan lüks yat, 5 süit kamarada 16 kişi davetli edilebiliyor. Güzel ve kavgacı çizgileriyle dikkati çeken yat; helikopter, dinlenme alanları, jet ski gibi birçok lüksü bünyesinde barındırıyor.

Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat 'Bold' Marmaris'e geldi

HAFTALIK KİRASI 950 BİN DOLAR

Açık hava sineması ve güvertesindeki 8 şahsiyet jakuzi gibi açık yaşam alanları imkanı da sunan yat, 34 metrelik ana güvertesinde çok sayıda su sporları oyuncağı ve servis tekneleri taşıyabiliyor. Uluslararası yat kiralama sitelerinde haftalık kirası 950 bin dolar olduğu açıklanmış dev yatın, yarın sabahtan saatlerinde ilçeden ayrılacağı öğrenildi.

Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat 'Bold' Marmaris'e geldi
Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat Bold Marmaris'e geldi