Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Galatasaray’a yeni sponsor

Galatasaray, futbol grubunun forma sırt sponsorluğu için Magdeburger Sigorta ile 2 yıllık muahede imzaladı. Sarı-kırmızılılar, 2 yıllık mutabakattan 18 milyon TL gelir elde edecek.

Galatasaray, futbol kadrosunun forma sırt sponsorluğu için Magdeburger Sigorta kontrat imzaladı. Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen imza merasimine Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz, İkinci Lider Abdurrahim Albayrak, Lider Yardımcısı Yusuf Günay, Idare Konseyi Üyesi Dorukhan Acar, Magdeburger Sigorta Idare Heyeti Lider Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar ile Bor Holding Idare Konseyi Üyesi Müge Çetin katıldı.

Mustafa Cengiz: “İki yıl için bize 18 milyon TL takviyede bulunuyor”

Sponsorlukla ilgili konuşan Lider Cengiz, “Magdeburger Sigorta geçen yıl bizim kol sponsorumuzdu. Bu sene sırta geçti ve masrafı tanımadı. İki yıl için bize 18 milyon TL takviyede bulunuyor. Bunun 5 milyonunu çabucak ödediler. Geri kalanını çek olarak takdim edecekler. Güç kurallara karşın güzel bir sponsorluk aldık. Bu türlü esaslı bir kuruluşun, ülkemizin içinde bulunduğu coğrafik, ekonomik ve pandemik ezalar içinde bize önemli bir katkıda bulunması, sanırım bedelli rakiplerimizin kimilerini şaşırtmış olabilir lakin biz şaşırmadık. Galatasaray topluluğunun ne kadar büyük olduğunu ve bu büyüklüğü kıymetlendirecek Magdeburger üzere kıymetli firmalar olduğunu biliyoruz” dedi.

Galatasaray’a sponsor oldukları için duydukları memnuniyeti lisana getiren Zafer Uçar, “175 yıllık geçmişiyle sigorta dünyasının esaslı kuruluşlarından olan Magdeburger Sigorta, Türk futbolunun öncü kulüplerinden Galatasaray’ın sponsoru olmaktan gurur duyuyor. Her alanda işimizin en güzelini yapmak, bizim Galatasaray ile en değerli ortak noktamızdır. Birincilerin ve enlerin ekibi olan Galatasaray’ın yeni dönemde yazacağı muvaffakiyet öyküsünün bir kesimi olmak bizim için en büyük ödül olacaktır” tabirlerini kullandı.