Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Fenerbahçe, kongre üyeliğini online platforma taşıdı

Fenerbahçe Kulübü, sarı-lacivertlilerin kongre üyeliğini online platforma taşıdı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Yenilikçi uygulamamız olan online üyelik, her Fenerbahçelinin taşımaktan gurur duyacağı bir kimlik ve Fenerbahçe aidiyetinin büyük bir modülü olan kongre üyeliğine, tüm taraftarlarımızın basitçe başvurmasına imkan tanıyor.” denildi.

Fenerbahçe Kulübü kongre üyesi olmak isteyen taraftarların sahip olacağı ayrıcalıkların da anlatıldığı açıklamada, şu sözlere yer verildi:

“Kulübümüze kongre üyesi olmak isteyen taraftarlarımız, online üyelik başvurusunu yaparak, gurur dolu Fenerbahçe Kongre Üyeliği kimliği ile genel heyetlerimize katılarak seçme ve seçilme hakkı, futbol ve basketbol ekibimizin maçlarında öncelikli bilet ve kombine hakkı, Fenerium alışverişlerinde, Fenerbahçe Spor Okulları ve Fenerbahçe Koleji kayıtlarında indirim hakkı, kulübümüzün tesislerinden, spor alanlarından faydalanma imkanı ve daha bir çok ayrıcalığa sahip oluyor.”

Online üyelik süreçleri, “https://www.fenerbahce.org/onlineuyelikbasvurusu” adresinden yapılabilecek.