Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Erol Bulut Kesin Gözüyle Bakılıyor

Gelecek sezon ekibin başına Erol Bulut’u getirmesine kesin gözüyle bakılan Fenerbahçe, genç teknik adamla yeni bir başlangıç yapacak. Aytemiz Alanyaspor ise Erol Bulut’un ayrılığı sonrası ekibin başına Ersun Yanal’ı getirecek.

Son iki sezonda tarihinde yaşamadığı zafersizliklerin yanı gizeme uzun seneler bozulmayan serileri de sona erdiren Fenerbahçe gelecek sezona umutla bakmak istiyor. Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Trabzonspor ile oynanacak ilk maçta ekibinin başında yer alan ve sonrasında ilişiği kesilen Ersun Yanal’ın boşluğu geçici olarak doldurulsa da gelecek sezona Erol Bulut ile başlanacak.Aytemiz Alanyaspor ile sezonu bitirmek ve Fenerbahçe’ye daha eforlu bir biçimde gitmek isteyen Erol Bulut ile yapılan tam görüşmeler pozitif sonuçlandı. Yapılan öneriyi kabul eden zaferli teknik adam, 2019-20 sezonunun bitmesi ile yeni sezonun tasarılamasını yapan Emre Belözoğlu ile beraber yol kat edip zorunlu adımları atacak.

ERSUN YANAL İSE ALANYASPOR’DA

Fenerbahçe’nin Erol Bulut ile uyuşma sağlamasının ardından Aytemiz Alanyaspor’da boşalan teknik direktörlük vazifesine ise yeniden deneyimli bir ad gelecek. Sarı-lacivertli ekiple yollarını ayıran ve boşta olan Ersun Yanal, Alanyaspor ile laf kesti. Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye geçmesinin ardından Yanal da Alanyaspor ile sezona başlayacak.Lig devam ettiği için fotoğrafı söylemeler yapılamıyor, sezonun bitimi ve kupa finalinin oynanmasının ardından fotoğrafı ilanlar yapılacak.