Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Demet Özdemir hakkında çıkan aşk haberlerine isyan etti

Son olarak ünlü popçu Murat Boz ve oyuncu Demet Özdemir’in İstanbul’da bir yerde samimi bir halde eğlendikleri sav edilmişti.

Ismi sık sık aşk dedikodularına karışan oyuncu Demet Özdemir, isyan etti.  ‘Hayatımda kimse yok’ diyen Özdemir, Instagram sayfasında uzun bir açıklama yayınladı. Özdemir, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi; “Uzun vakittir biter, vakitle durulur diye düşünüp sustuğum hakkımda çıkan temelsiz haberlerle ilgili sizi biraz meşgul edeceğim…Her seferinde şaşkınlıkla okuduğum bazen üzüldüğüm bazen çok güldüğüm haberlerin son bulması ismine sizinle bu hissimi paylaşmak zorunda hissediyorum…

“UZUN VAKITTIR ILGIM YOK”

Benim de herkes üzere herkes kadar, sohbet ettiğim, dost olduğum erkek arkadaşlarım, onlar dışında da karşılaştığımda merhabalaştığım tanıdıklarım var …Size nazaran 3 günde bir sevgili değiştirip, diğerleriyle berabermişim üzere görünsem de uzun vakittir bir ilgim yok.

“ÇOK YORULUYORUM”

Ağır bir tempoda çalışıyor, orta verdiğimde tatil yapıp, arkadaşlarımla vakit geçirip, herkes kadar hakkım olan hayatımı yaşamaya çaba ediyorum… Ve artık tanımadığım, yalnızca merhabam olan ya da dostum olan beşerlerle sevgili olarak anılmaktan çok yoruluyorum…

Sorularınızı her vakit güler yüzle, sevgiyle cevapladım, işinizi yapıyordunuz. Birebir formda sizler de birebir hürmetle yaklaştınız yüz yüze her geldiğimizde… Arta kalan vakitte da sizlerden tek ricam; emin olmadan araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum.”