Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Citroen’den sonbahar fırsatları sıfır faiz veya ayda 1.500 TL taksit imkanı

Citroen Türkiye, bu aya özel cazip finansman kampanyaları sunuyor. Seçili Citroen modellerine sıfır faiz ya da ayda 1.500 TL’den başlayan değişik finansman seçenekleri ile sahip olunabiliyor

Abone ol

Citroen Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, kuvvetli tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip seçili Citroen modellerine yüzde sıfır faiz ya da ayda 1.500 TL’den başlayan dağıtılmış finansman seçenekleri ile sahip olunabiliyor. 

Kampanya kapsamında, kredi göstermek istemeyen müşteriler için seçili modellerde geçerli peşin para indirimleri sağlanıyor. 

Benzersiz tasarımı, üstteki seviye konforu ve enerjik yapısıyla hakiki bir SUV olan Citroen C5 Aircross SUV, 80 bin TL kredi için aylık 2 bin 500 TL taksit ödemesi ile veya 60 bin TL için 20 ay yüzde 1,19 faiz seçeneği ile satışa sunuluyor. Ayrıca, tüm modellerinde geçerli 3 bin TL nakit alım indirimi ile C5 Aircross SUV, tüm Citroen yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor. 

Özgün konfor seviyesi ve kişiselleştirme seçenekleri ile çağdaş ve abartılı görünüme sahip Yeni Citroen C3’e 50 bin TL kredi için aylık 1.500TL taksit ödemesi ya da 60 bin TL için 20 ay yüzde 1,19 faiz seçeneği ile sahip elde etmek olası. 

Kompakt boyutlarıyla kullanışlılık ve geniş iç hacmi bir arada sunan, segmentinin yaratıcısı Berlingo’ya 60 bin TL için 20 ay yüzde 1,19 faiz seçeneği ile veya 18 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz seçeneği ile sahip edinmek mümkün. Kredi göstermek istemeyen müşteriler için 2 bin TL peşin para alım indirimi sağlanıyor. 

Benzersiz SUV deneyimi sunan Citroen C3 Aircross SUV, bütün modellerinde geçerli 2 bin TL nakit alım indirimi ya da 60 bin TL için 20 ay yüzde 1,19 faiz seçeneği ile bütün Citroen yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor. 

Verimli ve ekonomik BlueHDi motorlarla donatılmış bütün Citroen hafif ticari modellerine ise 152 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla sahip elde etmek mümkün.