Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Ceyda Düvenci: Yarını bilmez, düşünemez, planlayamaz olduk

Toplumsal medya hesabını etkin olarak kullanan ve hesabından yazdığı satırlarla takipçilerinin hayata dair sorgulamalar yapmalarını sağlayan Düvenci, bu kez da corona virüsü günlerinde değişen alışkanlıklarımız üzerine bir paylaşımda bulundu.

Takipçileriyle üç yıl evvel çekilmiş bir karesini paylaşan Ceyda Düvenci altına da şu satırları yazdı:

*3 yıl evvel yeniden kuzey Ege… pusette oğlum, kocam yanımda, aklımda meczup sorular… sıhhatle ilgili dertli günlerden geçiyordum ve dualarımı ediyordum tam da o an denize doğru…

*şimdi dualarım diğer, tasalarım öbür, kırgınlıklarım öteki, hüzünlerim öbür, mutluluklarım öbür, heyecanlarım başka… her yeni gün seni de öteki biri yapmıyor mu?

*Şimdi tüm dünya meçhul vakitlerden geçiyoruz… o kadar çok anda kal, farkında ol dedik ki, ömür resmen anda bıraktı bizi… yarını bilmez, düşünemez, planlayamaz olduk.

*Gerçekten akışta kalmak zorundayız ve böylelikle öğreniyoruz kendimizi hayata bırakmayı… 21 günmüş alışkanlıkların değişmesi ve yani alışkanlıklar edinme süresi…

*Marttan beri hangi alışkanlıkların değişti hiç düşündün mü?