Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Cem Özer evlilikleri kaç kere evlendi 5. eşi Pınar Dura kimdir?

61 yaşındaki Cem Özer sosyal medyadan bir kadınla sevişmeye başladım. Bana çıplak fotoğraflarını yolladı ve şantaj yaptı diyerek dikkatleri üzerine çekmişti. Bu hile olayının gerisinde cümbür cemaat Cem Özer’in eşi Pınar Dura kimdir, yaşı kaç sorularının yanıtını aradı. İşte

Abone ol

Cem Özer internet üzerinden tanıştığı ve 1.5 ay baştan başa internette seviştim dediği kadının kendine şantaj yaptığını ve uygunsuz fotoğraflar atarak para istediğini söylemişti. Almanya’da tanıştığını ve internette flörtleştiği kadının evli olduğunu öğrenince konuşmayı kestim diyen Cem Özer açıklamaları ile aniden magazin basınının gündemine yerleşti. Geçen akşam ise Cem Özer eşi Pınar Dura ile kamera karısına geçti ve özür diledi. Bu haberin ardındaki Cem Özer kimdir, yaşı kaç soruları merak konusu oldu. 

Cem Özer kimdir: 5 Ekim 1959 yılında Göksun, Kahramanmaraş’da doğan Cem Özer’in annesi Arşalus İçtilop Ermeni kökenli olup, babası Çerkes kökenlidir.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni yarım bırakan usta, sonradan Dostlar Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Televizyonda Söz Lafı Açıyor adlı programın sunuculuğuyla tanındı. Bilhassa bu program ülkenin alışkın olmadığı bir tarzdaydı. Ve özel televizyonların ilk sansasyonel programlarından biri oldu. 1. bölümün birincil konukları ise Hülya Avşar, Müjdat Gezen ve Cenk Koray’dı. Tarkan, Cem Yılmaz gibi isimleri başta kendisi televizyona çıkartmıştır. Şansını Dene yarışmasında yarışan olarak ödev aldı. Farklı Alanlara Yönlendirilmiş sinema film ve dizilerinde rol aldı.

Pınar Dura kimdir: Pınar Dura, 27 Ocak 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Iş Lisesi’nde tamamlayan Dura, üniversite eğitimini Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı.

Dura, “Kime Diyorum Ben” adlı sohbet programıyla medya sektörüne adım attı. Bu projenin arkasından Emma Ajans’ta metin yazarlığı yaptı, çeşitli internet sitelerinde köşe yazarlığı görevini yerine getirdi.

bununla beraber ünlülerle röportajlara imza atan Dura, köşe yazarlığından daha sonra TVEM kanalından program teklifi aldı. Hafta içi her gün yayınlanan magazin programında yorumcu olarak bulundu, iki yıl baştan başa TV programı sunuculuğu yaptı. Süreklilik ekibiyle çalışan Dura, dizi senaristliği de yapmaktadır. Pınar Dura 2017 yılında oyuncu Cem Özer ile hayatını birleştirdi.

Cem Özer evlilikleri: İlk evliliğini ünlü müzisyen Erol Pekcan’nın kızı Sebla Pekcan ile 1984’te yapan Cem Özer’in Cemre (d.1990) adında bir kızı var. 1989 yılında boşandıktan sonradan 2. evliliğini ise; 1989’da ünlü oyuncu Selin Dilmen‘le yaptı. Bu evlilik de kısa sürüyor. Çift benzer yıl boşandı.

Üçüncü evliliğini, 17 ağustos 1994’de Modacı Esin Maraşlıoğlu ile yaptı. Çift 2005 de boşandı. Ardındaki 26 Ekim 2004 de Nurgül Yeşilçay ile hayatını birleştiren Cem Özer 6 yıl sonradan 24 aralık 2010 da boşandı. Bu evlilikten Osman Nejat (D.2005) adında bir oğulları var. Cem Özer beşinci evliliğini ise Pınar Dura ile 2017 yılında gerçekleştirdi.