Muhabir24 Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Haber ve son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri Muhabir24.com da'da.

Binali Yıldırım’dan Mehmet Fırıncı için taziye mesajı

Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Bediüzzaman Said Nursi’nin talebesi Mehmet Fırıncı için taziye mesajı yayımladı.

Abone ol

Asıl adı Mehmet Nuri Güleç olan, aynı zamanda İstanbul İlim ve Kültür Vakfı ile Nur Vakfı Başkanı olan Mehmet Fırıncı, bir süredir Bahçelievler’deki özel bir hastanede rahatsızlığı sebebiyle tedavi görüyordu. Durumu son günlerde gitgide ağırlaşan ve böbrek rahatsızlığı da yaşayan Fırıncı hayatını kaybetti.

Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım da sosyal medya hesabı üzerinden Mehmet Fırıncı için taziye mesajı yayımladı.

Yıldırım’ın paylaşımında, “Ömrünü İslam’a adamış gönül insanı Mehmet Fırıncı Hoca’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.” ifadeleri yer aldı.

Ömrünü İslam’a adamış gönül insanı Mehmet Fırıncı Hoca’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Mekânı cennet olsun.

— Binali Şimşek (@BY) October 3, 2020